AÇIK ÖĞRETİM 2013 BAHAR DÖNEMİ SINAV SONUÇLARI


 

Milyonlarca AÖF öğrencisinin girdiği AÖF 2013 bahar dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF(Açıköğretim fakültesi) öğrencileri vize sınavlarını geride bıraktı. AÖF(Açıköğretim fakültesi) AÖF soru ve cevaplarını açıkladı.

AÖF(Açıköğretim fakültesi) sınavları Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de yapıldı.

Milyonlarca öğrenci AÖF(Açıköğretim fakültesi) sınavlarında ter döktü. Sınav heyecanı biten AÖF(Açıköğretim fakültesi) öğrencilerini şimdi AÖF 2013 sınav sonuçlarını merak ediyor.

AÖF vize sınavı soru ve cevapları https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx adresinden açıklandı.

AÖF öğrencileri bu linke tıklayarak 2013 Bahar Dönemi vize sınavları soru ve cevaplarını görebilecek veya indirebilecek, kaç doğru kaç yanlış yaptığını hesaplayarak alacakları tahmini notu öğrenebilecekler.

 

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? AÖF’DEN YAPILAN O AÇIKLAMA:

AÖF sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

AÖF REKTÖRÜNDEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE:

Kitap şoku yaşayan AÖF öğrencilerine Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın’dan müjde geldi. AÖF öğrencileri artık kitap sıkıntısı yaşamayacak.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, üç yıl sonra kağıda dayalı kitap uygulamalarına son vererek, kitapların tamamını elektronik etkileşimli kitap haline dönüştürmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Büroları Hizmet İçi Eğitim Programı, Antalya’da düzenlendi. Özkaymak Falez Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın ile yurtiçi ve yurtdışındaki açıköğretim bürosu çalışanı 500 kişi katıldı.

İki bölüm halinde gerçekleştirilen toplantının ikinci etabında konuşan Rektör Aydın, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nin bu yıl 30’uncu yılını kutladığını hatırlattı.

Rektör Aydın, Anadolu Üniversitesi’nin aktif ve pasif 2 milyonun üzerindeki öğrenci sayısıyla 30 ülkede eğitim veren bir üniversite olduğunu kaydetti.

Anadolu Üniversitesi’nin yurtiçi ve yurtdışında toplam 110 ofisi bulunduğunu aktaran Rektör Aydın, toplantıda ofis görevlileri ile öğretim elemanlarının bir araya geldiğini dile getirdi.

Rektör Aydın, eğitim toplantısında eğitim sistemindeki yeni uygulamaları anlatarak, öğrencilere daha kaliteli eğitim hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Anadolu Üniversitesi’nin eğitim sürecinde Türkiye ve dünyaya örnek olacak elektronik dönüşüm seferberliği başlattığını anlatan Rektör Aydın, şöyle konuştu: “Bu seferberlik kapsamında e-öğrenme ortamları bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak yenilenerek, danışmanlık hizmetleri internet üzerinden kapsamlı bir şekilde verilmeye başladı. Kitapların tamamı elektronik etkileşimli kitap haline getiriliyor. Kağıda dayalı kitap uygulamalarına son vermeyi hedefliyoruz.

Üç yıl içerisinde aşama aşama kitaba dayalı eğitim sistemini bitirerek, internet ortamından kitaplara geçeğiz. Kitapların tamamı internet ortamına yükleniyor. Öğrencilerimiz de kağıt kitap yerine elektronik ortamdan eğitim kitaplarını takip edebilecek.”

AÇIK ÖĞRETİM 2013 BAHAR DÖNEMİ SINAV SONUÇLARI ile Benzer Yazılar:

13 Mayıs 2013 Saat : 3:00

AÇIK ÖĞRETİM 2013 BAHAR DÖNEMİ SINAV SONUÇLARI Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed