Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları


ayrylmak-_isteyen_erkegin-davranislari

İlişkinizle alakalı değişiklikleri bazen en son fark eden siz olabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sizden ayrılmak istiyor olabilir. Erkeklerde bazı hareketler size bu kanuda bazı mesajları rahatlıkla verebilir.
Ayrılmak isteyen erkeğin davranışları;

Erkeklerin ilişkiden sıkılmanın ilk belirtilerinden biri de, telefonlarınıza cevap vermemesi ve aramamasıdır. Sizi aramaması, merak etmemesi yada telefonlarınıza bazen cevap vermesi daha az önemsemesi demektir.

Sürekli arayan sizseniz ve konuşma esnasında isteksizlik hissediyorsanız ilişkinizde tehlike sinyalleri var demektir.

Ayrılmak yada ilişkisini bitirmek isteyen erkekler, sizi sürekli eleştiriyor. Size eskiden ne kadar kilo alırsan al, benim için hala çok güzelsin diyen kişi, eğer kilo aldığınızda çok kilo aldın, giydiğin hiç bir kıyafet yakışmıyor diye söylenizyorsa ve sizi beğenmediğini ima ediyorsa, dikkatli olmakta fayda var.

Size olan ilgisini kaybeden ve artık sizinle vakit geçirmekten kaçmaya çalışan bir adamla birlikteyseniz, çok dikkatli olun. Eşiniz ya da sevgiliniz, hafta sonları ya da boş vakitlerinde sizinle vakit geçirmiyor ve başkalarına daha fazla zaman ayırıyorsa ayrılık vakti gelmiş demektir.

Önceden uzun uzun konuşarak sorunları paylaşıyorken, artık hiçbir şeyi size anlatmıyor tartışmalardan kaçıyor ve sorunlar bir türlü çözümlenemiyorsa ayrılık mesajı aldınız demektir. Üstelik, en ufak basit tartışmalar büyük sorunlara dönüşüyorsa, artık size tahammülü kalmamış olabilir.

Ayrılmakta kararlı olan erkek, yanında ki kadına dokunmak bile istemez. Sizi öpmüyor, dokunmuyor hatta sarılmıyorsa, siz ne yaparsanız yapın bu ilişki son bulmaya mahkumdur. Tatlı bakışmalar, gülümsemeler bile hiçbir şekilde yaşanmıyordur.

İlişkisini bitirmek isteyen erkek, tamamen kendi dünyasına döner. Başka insanlarla neşeli ve mutlu iken, sizinle ciddi bir üslupla konuşuyorsa ilişkiniz yıpranmış ve bitmek üzeredir. Eğer ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız, ya ilişkiye bir süre ara verilmelidir ya da tamamen bitirilmelidir.

Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları ile Benzer Yazılar:

20 Ocak 2016 Saat : 9:11

Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed