Çocuklarda Boy Uzatmak İçin Bitkisel Kür


Çocuklarda boy uzaması için ne yapmalı? Çocukların boyunu uzatmak için ne yapmalı, Çocuklarda boy uzatmak için ne yapmalı, Çocuğunuzun boyunun kısa olması gibi bir probleminiz varsa   yazımızdaki kürü uygulayarak çocuğunuzun boyunun uzamasına katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Bu kür çocuğunuzun boyunun uzamasına  yardımcı olacaktır.Boyun uzaması, beslenmeyle doğrudan ilişkilidir.

Ruşeym, kemik gelişimi ve sağlık açısından, çokça faydalıdır. Tüm yaş grubunun, rahatlıkla kullanabileceği ruşeym, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzeri ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına katkıda bulunan  bugday özünün yanı sıra, boy otuda kullanılabilir. Boy otu yiyerek tüketilmeli, yağı ise, eklem bölgelerine ve topuklara sürülür.

Malzemeler :

* 1 tatlı kaşığı karabiber,

* 1 tatlı kaşığı çemen otu ( boy otu )

*  Hakiki sızma zeytin yağı.

Hazırlanışı ve Uygulama Şekli :

Karabiber ve Çemen otunu zeytin yağının içinde iyice karıştırın.Ve bu karışımı en az 5 gün dinlendirin .5. gün sonunda, kürü çocuğun ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine gece sarın ve gece boyu bekletin. Sabah ,  sarmış olduğunuz kürü çıkarın fakat bölgeyi yıkamayın. Bu işlemi, 5 gece tekrarlayın.

Çocuklarda Boy Uzatmak İçin Bitkisel Kür ile Benzer Yazılar:

9 Ocak 2014 Saat : 11:02

“Çocuklarda Boy Uzatmak İçin Bitkisel Kür” için 1 Yorum

  1. […] yazımız ”Çocuklarda Boy Uzatmak İçin Bitkisel Kür” İncelemenizi tavsiye ederiz. Yazı Kaynağı Çocuk Sağlığı.Yer imlerinize […]

Çocuklarda Boy Uzatmak İçin Bitkisel Kür Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed