Domuz Gribi Virüsünde Gizli Örgütlerin Oyunu


domuz-gribi-virisunde-gizli-orgutlerin-oyunu

Domuz gribinde gizli örgütler ve aşı oyunu

Önceki senelerde ölen Finlandiya’lı eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında oldukça gerçekçi açıklamalarda bulunduğu ortaya çıktı. Domuz gribi aşılarının, griplerden daha tehlikeli olduğunu belirten Kilde, “Dünya nüfusunun üçte ikisini öldürmek istiyorlar” dedi.

Finlandiya’da Lapland bölgesinin eski Sağlık Bakanı olan Dr. Rauni Kilde domuz gribi hakkında oldukça cesur açıklamalarda bulunmuş.

Domuz gribi aşısının bir aldatmacadan ibaret olduğunu söyleyen Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor, bu nedenle önce küçük çocuklara ve hamile kadınlara uygulanması öneriliyor” dedi. Bu hain düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 yılında yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.

Dr. Kilde, bir televizyon programında yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan ve sattığı aşılarla milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu konusunda açıklama yapılması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Hedeflerinde özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı olası gerektiğinin söylenmesi, gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Finlandiya hükümeti sınıflandırmayı kabul etmediğini ve aşı zorunluluğunu ortadan kaldırmak için ve domuz gribi hastalığın derecesini normal olarak gösterdiğini ifade eden Kilde,çarpıcı sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi sonuçlar doğuracağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?”

Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi, domuz gribi aşısından dolayı, ileride doğabilecek herhangi bir sıkıntıdan dolayı, ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için, şimdiden önlemini almış ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi

Domuz Gribi Virüsünde Gizli Örgütlerin Oyunu ile Benzer Yazılar:

16 Ocak 2016 Saat : 11:02

Domuz Gribi Virüsünde Gizli Örgütlerin Oyunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed