Erkekler Ne Tarz Kadınlardan Hoşlanmaz ?


ERKEKLER KADINLARIN HANGİ HALLERİNDEN HOŞLANMAZ?

Garip davranan kadınlar

Buluşmada özensizlik paspallık kabadır. Hiçbir erkek son dakikada randevusunu erteleyen veya iptal eden bir kadından hoşlanmaz. Düşüncesiz tavırlarınız, hazırlanamama gibi nedenlerle geç kalma erkekleri kızdırır. Yada herhangi bir nedenle geç kalacaksanız bunu mutlaka haber verin.

Süper kendine güvenen kadınlar

Kendine güvenmek doğrudur ancak çok fazla özgüven kötü olabilir. Ondan daha iyiymiş ve ihtiyacınız yokmuş olsanda olur olmasanda gibi davranmanız onun için hoş bir durum değil.Şöyle bir düşünün siz onun yerinde olsaydınız bu kadar kendini beğenen biriyle olmak istermiydiniz?

Erkekler basit ihtiyaçları olan varlıklardır. Biriyle çıktığınızda kendinizi ona bırakın, ‘kendi hesabımı öderim’ mantığı yapmayın ve hesabı ödemesine izin verin. Zaman zaman eski moda davranışlarda bulunmak doğal olmak aranızdaki iletişimi arttırır.

Biyolojik saatiniz

Erkekler bir kadının bebek yapma süresinin az kalması ve çocuk sahibi olma konusunda baskı görmek istemezler. Bir erkeğin çocuk sahibi olma konusunda ne düşündüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Ama ilk buluşmada çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini veya kaç çocuk düşünürsün diye sormanız onu kaçırmanıza neden olur. Birbirinizi tanıdıktan sonra zamanla zaten evlilik ve çocuk hakkındaki düşüncelerini o size açar veya siz sorarak öğrenirsiniz.

Kötü erkek bağımlılığı

Kadınlar çekici, flörtöz, oyuncu ve bol espirili erkeklerden hoşlanır. Onunlarla vakit geçirmek, birlikte olmak ister. Genç kızlık dönemlerinizdeki bu halinizi bırakın. Kötü çocukla mı yoksa iyi çocukla mı birlikte olmak istiyorsanız ona karar vermeye bakın.

Erkekler Ne Tarz Kadınlardan Hoşlanmaz ? ile Benzer Yazılar:

6 Ocak 2014 Saat : 3:32
  Genel

Erkekler Ne Tarz Kadınlardan Hoşlanmaz ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed