Facebook Durum Beğendirmenin Hilesi


Facebook Beğendirme Hilelerine bir yenisi daha eklendi ve bu yöntem denendi  %100 çalışıyor. Profil resimlerinizi, durumlarınızı ve sayfalarınızı bile beğendirebilirsiniz. Beğenenlerin %100′ü TÜRK tamamen TÜRKlerden oluşan bu sistem sayesinde beğenilerinizin hile olduğu farkedilmeyecek. Facebook Hileleri engellemek için her geçen gün daha fazla çalışıyor.

Bu Facebook Yeni Sorunsuz Çalışan Beğeni Hilesi kapanmadan bir an önce kullanmaya bakın. Asla limit yoktur. Facebook limitsiz beğeni hilesini nereden yapacağınızı aşağıda. İyi beğeniler !

Hileyi nasıl kullanacağını bilmeyenler için kısaca : Öncelikle aşağıda ki linkten hileyi yapacağımız siteye gidiyoruz. Daha sonra Anasayfa da Facebook ve Twitter için 2 seçenek çıkıyor. Oradan Facebook’u seçiyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan sayfada “Token Almak icin Buraya tıkla ve Acilan Pencerede Android Uygulamasina izin ver.” gibi bir mesaj bulunuyor. Alt tarafda ki kutucuğa beğendirmek istediğimiz durum veya fotoğraf gibi paylaşımlarımızın id numarasını alıp yapıştırıyoruz. Bu id numarasını almak için durum veya fotoğrafınıza tıklayın. Adres çubuğunda fbid=56565656 gibi bir id numarası olacak. Yani Kısacası Url kısmındaki rakamları alacağız. Bu rakamı hile sayfasındaki kutucuğa yapıştırıp “Tokeni yapıştırdım” gönder butonuna basacaksınız. Artık beğenilmesini istediğiniz paylaşımınız beğenilecek. Genelde bu site Facebook Durum Beğendirme Hilesi için kullanılıyor. Hepinize iyi kullanımlar.

» UYGULAMA SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA «

Facebook Durum Beğendirmenin Hilesi ile Benzer Yazılar:

16 Kasım 2013 Saat : 11:59

“Facebook Durum Beğendirmenin Hilesi” için 1 Yorum

  1. Kerem diyor ki:

    İyi iyi diye

Facebook Durum Beğendirmenin Hilesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed