Facebook Şifresi Unutulduğunda Yapmanız Gerekenler


facebook-sifresi-unutuldugunda-yapmaniz-gerekenler-1

Facebook kullanıcılarının en çokkarşılaştığı sorunlardan biri de Facebook Şifresinin Unutulması. ”Facebook Şifremi Unuttum!” dediğiniz an yapmanız gerekenleri resimli olarak aşağıda bulabilirsiniz. Facebook şifrenizi unutursanız ilk başta yapmanız gereken Facebook Giriş sayfasında bulunan ”Şifreni mi Unuttun?” butonuna tıklayarak yeni şifre isteme işlemine başlatmış olacaksınız.

facebook-sifresi-unutuldugunda-yapmaniz-gerekenler

Üstteki resimde  gösterilen bağlantıya tıkladıktan sonra  gelen ekrana E-posta, Telefon, Kullanıcı Adı veya Ad-Soyad bilgilerinizden herhangi birini yazın ve  ara butonuna tıklayın.

facebook-sifresi
Karışınıza profilinize ait bilgiler çıkacaktır.   Şifreni nasıl yenilemek istersin? diye bir soru sorulacak. Bu sizin tercihinize kalmış birşeydir. Biz  e-posta yoluyla yapılan yolu anlatıyoruz.Telefon nosu ile tercih ederseniz cep telefonunuza şifre mesaj yoluyla gelir. Gelen şifreyi facebook şifre alanına yazmanız lazım.

facebbok-sifre-yenileme
E-posta alanını yazıp  tamamladıktan sonra e-mail adresimize bir kod gönderilir. Bu kodu alıp gelen ekrana yapıştırdıktan sonra,  yeni facebook şifremizi giriyoruz ve şifremizi yenilemiş oluyoruz.

Facebook Şifresi Unutulduğunda Yapmanız Gerekenler ile Benzer Yazılar:

13 Nisan 2014 Saat : 6:45

Facebook Şifresi Unutulduğunda Yapmanız Gerekenler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed