Facebook Silme İşemi Resimli Anlatım


facebook-silme

Milyonlarca üyesine sahip olan facebook’ta kullanıcılar değişik sorun ve tatsız olaylarla kaşılaşabiliyorlar. Ve sonuç olarak hesaplarını silmek isteyebiliyorlar. Bu durum karşılaştıkları sorunlar yüzünden olabildiği gibi, nedensiz hesap silmek isteyen üyeler de olabilir. Basit, anlaşılır ve sade bir dille Facebook Silme işlemini aşağıdaki yolla rahatça gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikle işleme başlamadan önce şunu belirtmekte fayda var; Facebook silme işlemi yapıldıktan sonra, silinen hesabı kurtarmak geri almak kesinlikle mümkün değildir.

Hesabını geçici olarak kapatmak istiyorsanız, hesap dondurma işlemi yapmalısınız.

Silme işlemine başlamak için öncelikle Facebook hesabımıza giriş yapın. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra BURAYA TIKLAYIN. Tıkladığınız da açılan bağlantı sizi doğrudan hesap silme sayfasına götürcektir. Aşağıdaki resim yönlendirileceğiniz sayfanın ekran görüntüsüdür.

facebook-hesap-silme

Yönlendirildiğiniz sayfada bulunan , “Hesabımı Sil” düğmesine tıkladığınızda aşağıdaki ekran görüntüsü veya benzeri  bir pencere  çıkacaktır,  bazı kullanıcılarda çıkmaya biliyor.

facebook-hesap-silme-guvenlik

Açılan pencerede bulunan gerekli yerleri   dondurduktan sonra “Tamam” düğmesine tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra “Facebook Hesabınız dondurulacaktır  ve 14 gün içerisinde otomatikman silinecektir. Şayet bu 14 gün içerisinde hesabınıza tekrar  giriş yaparsanız, size isteğinizin iptaliyle alakalı  seçenek sunulacaktır.”Eğer hesabınıza 14 gün içerisinde hiç giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Yani Facebook silme işlemi gerçekleşmiştir.

Facebook Silme İşemi Resimli Anlatım ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2014 Saat : 11:00

Facebook Silme İşemi Resimli Anlatım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed