Facebook’a Bir Yeni Özellik Daha Eklendi


Facebook’a Düzenleme Geçmişi

Kullanıcı sayısı 1 Milyar’ı geçen sosyal medya lideri Facebook, özellik güncellemelerine son hızla devam ediyor! Bu  güncelleme, Durum paylaşımlarını sıkça düzenleyen kullanıcıların çok işine yarayacak!

İnternet dünyasının en tutulan ve kullanılan sosyal medyasından biri olan Facebook, yeni bir güncellemeyle yine kullanıcılarının karşısında.

Günden güne kullanıcı düşünülerek uyarlanan teknolojilere, sosyal medya platformları da ekleniyor.

Sosyal medya platformlarında gerçekleştirilmesi istenilen  işlerin, daha planlı,  kısa sürede ve mantıklı yollarla yapılmasını düşünen dev isimler, kullanıcısı için en uygun yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor.Bunlardan biri de Facebook’un Düzenleme Geçmişi özelliği için.

Geçtiğimiz zamanlarda Facebook’a yeni kazandırılan durum paylaşımlarının değiştirilmesini sağlayan “Düzenle” butonundan sonra  tüm değişikliklerin tek bir listede tutulduğu bir özellik daha geliştirildi.

”Düzenleme Geçmişini Göster” seçeneğine tıklanıldığınızda “Düzenleme Geçmişi” adında bir liste karşımıza çıkıyor ve hangi tarihte, kaçdefa ve neresinde değişiklik yapıldığı tüm detaylarıyla  kullanıcının karşısına sunuluyor.

 

Facebook’a Bir Yeni Özellik Daha Eklendi ile Benzer Yazılar:

6 Ocak 2014 Saat : 4:22

Facebook’a Bir Yeni Özellik Daha Eklendi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed