Facebook’ta Durum Düzenleme Eklentisi


Facebbok’ta bir mesaj yazdınız ve yanlış oldu.Ama düzeltemiyorsunuz. Panik yapmayın!
Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu olan Facebook, gün geçtikçe yeni şeyler deniyor ve kullanıcılarına yeni yeni güzel ve işe yarar özellikler sunuyor. Bu özelliklerin çoğu, bazen belli kullanıcılarda aktif oluyor ve test süreci başarılı olursa herkes için açık hale geliyor.

Bazı güncellemeler ise, ufaktan varlıklarını haber veriyor ve gerçekten işe yarar yenilikler olabiliyorlar. Mesela durum güncellemesini düzenlemek gibi.
Facebook’ta bir fotoğraf paylaşır ve açıklama kısmına bir şeyler yazarsanız, daha sonra bu açıklamaları d “düzenle” seçeneğine tıklayarak değiştirebilir, ya da gönderilerin altında yorumlar yapıyor bunları da düzenleyebilirsiniz. Bunlar biliniyor zaten. Ancak bir durum güncellemesi paylaştığınızda, bunu düzenlemek gibi bir imkanınız yoktu. En basit haliyle mesajı siler ve tekrar yazardınız bu eziyetten başka bir şey değildi. Şimdi ise, durum güncellemelerini düzenlemeniz için de bir “düzenle” seçeneği geldi. Mesajınızın sağ tarafında yer alan ok işaretine bastığınızda açılan mini menüde, “düzenle” seçeneğini de görebiliyor ve yazdıklarınızda değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Facebook’ta Durum Düzenleme Eklentisi ile Benzer Yazılar:

16 Aralık 2013 Saat : 8:40

Facebook’ta Durum Düzenleme Eklentisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed