İlluminati Nedir, Nasıl Karşımıza Çıkıyor?


İlluminati Nedir, Nasıl Karşımıza Çıkıyor

İlluminati ve Subliminal Mesaj

Başka bir objenin içine bir mesaj ya da işareti saklamaktır. İlk bakışta fark edilmemektedir, fakat bu saklanan mesajların bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Reklamcılık, propaganda alanlarında film dizi ve çizgi filmlerin için de kullanılan Subliminal mesajın daha çok masonların kullandığı bilinmektedir. Subliminal mesajı kullananlardan biri de var olduğu tahmin edilen illuminati isimli gizli örgüttür.

İlluminati’ nin en büyük özelliği bilinç altına gönderdiği mesajlardır. Bu mesajlarla insanları istedikleri o yöne yöneltmektir. Bunu nasıl oluyor. Kendilerine has şekilleri görselleri var. Bunları şekilleri izlediğiniz veya gördüğünüz her yere gizliyorlar. İzlediğimizde gözümüzle fark edemiyoruz, sadece bilinç altınız bu görselleri görüyor. En çok kullandıkları yöntem, yetişmekte olan çocuklar. Ne izletirseniz ne yaparsanız bilinç altına alırlar. Bu aynnen size Anne Baba dedikleri zamanı hatırlayamadıkları gibi, siz Her Anne de, Baba de dediğiniz de çocuğunuz onun ne anlama geldiğini bilmeden size Anne,Baba demesi gibi. İşte bu topluluk ,çocuklarınız çizgi film izlerken bilinç altlarına böyle mesajlar gönderiyor.

İlluminati nedir?

İnanışa göre İlluminati, adını ve üyelerini bir sır gibi saklayan ölümcül bir kuruluştur. Hemen hemen her ülkede vardır. Özel eğitim, tören ve alt kültürlerden gelmeyenleri İlluminati’ye kabul edilmezler.

İlluminati o kadar gizlidir ki, varlığından bile hiç bahsedilmez. Bu gizli örgüte ihanet edenlerin cezası kesinlikle ölümdür.

İlluminati tarikatının kuruluş kökeni, kilisenin düşünce tarzına ve dayatmalarına büyük bir antipati duyan Galileo Galilei, bir topluluk kurarak bu dogmalarla mücadele etmek ve parlak gençleri ve aşırı derecede zeki insanları bünyesinde toplayarak onlara özgürlüğün, hür düşüncenin ve aydınlanmanın faziletlerini aşılamak istiyordu.

1774 yılında Mason olan Weishaupt, bu emellerin Masonluk içerisinde oluştuğunu görse de, Masonluğun emellerinin ve felsefesinin siyasetler üzerinden olması ve Almanya’daki kilise cizvit egemenliğini sona erdirmek istemesinden ötürü, bu doğrultuda bir topluluk kurmaya karar verdi ve kendisi gibi düşünen 11 arkadaşıyla beraber 1776 yılında İlluminati’yi kurdu.Tek göz (deccal),666 inançları,piramit (üçgen)ile dünyayı yönettikleri bilinmektedir.

İlluminati Nedir, Nasıl Karşımıza Çıkıyor? ile Benzer Yazılar:

23 Şubat 2014 Saat : 9:46

İlluminati Nedir, Nasıl Karşımıza Çıkıyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed