İnternetten Para Kazanmanın Yolları


Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak
İnternet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojinin de gelişmesiyle insanlar internete daha çok vakit ayırıyorlar. Ülkemizde internetle vakit geçiren birçok kişi internetten para kazanmak için neler yapabilirim araştırması yapıyorlar.
İnternetten para kazanmak isteyenler için ilk önce ” Makale ” yazarak para kazanmanın yollarını anlatalım.

Bu bir gerçek ki her insanın bir ilgi alanı vardır ve internette bulunan milyonlarca web sitesi, sitelerine ekledikleri özgün makale yazılarıyla binlerce ziyaretçi kazanabiliyorlar. Genelde web sitesi sahipleri özgün makale konusunda tecrübeye sahip olmadığı  veya sitelerine özgün makale girecek zamanları olmadıkları veya tembellikten de diyebiliriz,her neyse orası bizi ilgilendirmiyor.Ve bu site sahipleri siteleri için  Makale Yazarlarına ihtiyaç duyarlar. Makale konusun bilgi ve tecrübeniz varsa, klavyede de hızlıysanız Makale yazarak İnternetten para kazanabilirsiniz.

Facebook ve Twitter Ticareti
Facebook ve Twitter  sosyal paylaşım ağı gibi görünse de, Türkiye’de  ticaretle uğraşan bir çok insan için  ticaret aracıdır. En önemli görevlerinden biri olan Facebook ve Twitter reklamları ile bir çok insan kendi ürününün reklamını yapmıştır.Bu yöntemi kullanan Türkiye’de ve Dünya da milyonlarca insan bulunmaktadır. Büyük ve gelişmiş Facebook sayfaları olan ve bir çok üyesi bulunan, Twitter takipçi sayısı fazla olan hesapları arayan milyonlarca reklamcı, Facebook ve Twitter hesabınıza reklam vererek sizinle iş yapmaktadır.Bunun için yapmanız gereken bir Facebook sayfası açmak veya Twitter hesabı ve bu hesaplar üzerinde çalışmanız bol bol  üye ve takipçi toplayarak reklam başına para kazanabilirsiniz.

Google AdSense İle İnternetten Para Kazanmak
Google Adsense, Google firmasının reklam ağıdır. Google Adsense Reklam ağını kullanan bir çok webmaster ,bu sayede  güzel paralar kazanarak maddi gelir elde etmektedir. Google Adsense ile İnternetten para kazanmak isterseniz biraz bütçe ile ilgi alanı olduğunuz bir sektörün web sitesini açabilir ve  özgün makale yazılarla web sitenize kısa bir süre içinde ziyaretçi kazandırabilirsiniz. Web sitenizi biraz geliştirdikten sonra Google Adsense Reklam ağına kayıt olarsunuz ve  İnternetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Network Firmaları
Network firmaları üye ( kayıt ) başına az para ödemektedirler. Her yaptığınız üye başına size bir rütbe belirlenmektedir. Bu rütbeler sizin daha çok para kazanmanız ” Müdürlük ” seviyesine kadar çıkmanız demektir. Network firmalarının çalışma sistemi, Yaptığınız üyelerin  Network firmasından yapacakları her alışveriş size de para kazandıracaktır. Nekadar çok üyeniz olursa kazancınızda o kadar çok olacaktır.

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak
Eskiden insanlar dışarıda kağıt kalemle  insanların istenilen konu ile alakasını ve düşüncesini almak için anket doldurmak zorundaydılar. Firmalar internetin yaygınlaşmasıyla birlikte,  internet üzerinden insanlara ücret karşılığı, anket dolduran her insana para ödüyorlar. İnternet yaygın olmadan önce anket doldurmak için insan bulmak ve onlarla uğraşmak  zordu. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte anket doldurmak daha kolay oldu.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları ile Benzer Yazılar:

14 Ocak 2014 Saat : 12:07

“İnternetten Para Kazanmanın Yolları” için 2 Yorum

  1. Anonim diyor ki:

    verdiğiniz bilgiler için size çok teşekkür ederim.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed