Kadınlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlanmaz ?


Kadınlar erkeklerin, hangi hallerinden nefret eder?

Erkek pısırık olmamalı. Eğer hoşlandığınız birine bir yere gitmeyi teklif ederseniz kabul eder. Nereye gideceğiniz konusunda bir isteği yoksa liderliği siz ele alın. Baskı altında bile olsanız rahat olun ve öyle görünün, bu okadar da zor değil. Hangi yemekleri , hangi filmleri veya nereleri gezmeyi sevdiğini sorun.

Bazı konularda kararsızsanız, ona hoşuna gidecek bir kaç alternatif sunun ve seçim yapmasına izin verin. Bazı şeyleri kontrol altına almalısınız fakat gerektiği zaman ona seçim yapma fırsatı da sunmalısınız.

Arayacağını söyleyip aramayan erkekler

Kadınlar ‘arayacağım’ deyip aramayan erkekle olan ilişkisini yeniden gözden geçirir. Eğer onu bir daha görmek istemiyorsanız bunu kibarca söylemeniz gerek. Bu bir kadını arayacağım diye umutlandırmak terk etmekten daha doğrudur.

Hesabı paylaşan erkekler

Kadınlarle erkekler eşittir diye feminist duygularını incitmekten korktuğunuz için hesabı paylaştığınızı söylemeyin. Eğer bir bayanı dışarı davet ettiyseniz sonuna kadar tüm hesapları siz ödemelisiniz. Bunun cinsel ayrımcılıkla bir alakası yoktur. İlk buluşmada her zaman hesabı erkekler öder. Başka bir beklentiniz olmasın.

Sarhoş ve düzgün konuşmayan erkekler

Eğer bir kaç kadeh içtikten sonra kendinizi kaybediyorsanız, yeni bir kadınla çıkarken içmenize dikkat etmelisiniz. Birlikte zaman geçirirken sarhoş olarak saçma sohbetler, anlamsız konuşmalar yapan bir erkek asla cazip olamaz. Bunun için ne kadar içtiğinize dikkat edin.

Her şeyi onaylayan erkekler

Hiçbir kadın her şeyi onaylayan herşeye peki diyen bir erkekten hoşlanmaz. Tavsiyeler veren, sorular soran, ilgili alakalı erkekler daha caziptir.

Kadınlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlanmaz ? ile Benzer Yazılar:

6 Ocak 2014 Saat : 3:37
  Genel

Kadınlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlanmaz ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed