Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri


Kadınların Hoşlanmadığı Erkek TipleriÇok yakışıklı veya çekici olabilir, ancak iş ciddi bir ilişki boyutuna geldiğinde yakışıklı ve çekici olması, hayal kırıklığı ve üzüntüden başka birşey yaşatmaz.

Bunun sebebi ise genelde bu erkeklerin yaşam tarzıyla alakalıdır. Kadınların uzak durmayı tercih ettikleri 5 erkek tipi vardır.

1. Çocuksu erkek tipler:

Bu tip erkekler, hayatın daha kolay ve sorumlulukların çok daha az olduğu bir dönemde takılı kalan erkeklerdir. Playstation, pc oyunları bağımlısıdır ve hamburger ve pizza’nın ana besinlerden biri olduğunu düşünür. Bu erkek tipi, bayanlar için gençlik günlerinizi hatırlamak için uygun bir partnerdir, ancak yaşanacak ilişki büyük bir ihtimalle bundan öteye gitmeyecektir. Bu tip erkekler aşk hayatlarında da iş hayatlarında da tabiri caizse bir baltaya sap olmada zorlanırlar ve hep ergenlik çağındaki bir bi,r hayatı yaşamak isterler. Bayanlarsa bu tip erkeklerden uzak durmayı tercih ederler.

2. Gözü dışarıda olan erkek tipleri:

Bu erkek tipleri beraber olduğu kadın dışında, bütün kadınlara bakar. Durakta bekleyen bir kadın, komşusunun eşi, iş arkadaşının eşi, yani konumu fark etmez . Gözü dışarıda olan erkek sevgilisinin kendini kötü hissetmesine neden olur. Bütün bayanlar, erkeklerin güzel bir kadına bakmaktan hoşlandıklarını bilir, fakat bir kadının güzelliğine ve dengeziz, hatta rahatız edici şekilde bakmak farklı şeydir. Erkeğin civıkça gülüşleri, uygunsuz konuşması ve diğer kadınlara yoğun ilgilisi kısa zamanda kadının uzaklaşmasına sebep olur.

3. Pinti erkek tipleri:

Tutumlu erkekle pinti erkek iki ayrı şeydir. Birkaç lira kar edecem diye en yakın restorana gitmek veya ucuz bir hediye alan bir erkek pinti olarak sınıflandırılır.Gereksiz harcamalar uygun değildir fakat ilişkide herşeyin en ucuzu olsun matığıyla hareket ediyorsa bu tipteki bir erkekle hiç bir kadın ilişki kurmak istemez.

4. Görgüsüz erkek tipleri:

Bu erkek tipleri herzaman son model benim olsun tutkusu ve çabası içerisindedir. Son model araba, cep telefonu belkide yılda birkez bile kullanmadığı motorsikleti vb. Bu erkek tipleri, beraber olduğu kadından daha çok sahip olduğu şeylerle ilgilenir. Çevresindekileri etkilemeye, ya da bu şekilde egosunu tatmin etmeye çalışır, şu bir gerçektir ki etrafındaki insanlardan çok maddiyata önem verir.

5. Ana kuzusu erkek tipleri:

Bu tip erkekler çoğu zaman yetişkin yaşlarda bile ailesinden ayrı yaşamaktan çekinen erkeklerdir.Çünkü ailesiyle birlikteyken yediği önün de yemediği arkasında dır. Ana kuzusu erkekler sevgililerinin daima onların ihtiyaçlarını ailesi gibi kaşılamalarını bekler ve bunun doğru olduğunu düşünürler. Ancak böyle bir erkekle beraber olan kadınlar koca bebeği tekrar büyütmeye çalışmak yerine, anneye bırakmanın daha kolay olduğunu fark eder.

Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2014 Saat : 10:52

Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed