Ön Sevişme Hakkında Tavsiyeler


Ön Sevişme Hakkında Tavsiyeler

Nutlu bir cinsel hayat için olmazsa olmazı ön sevişmedir,ön sevişmesiz bir cinsel ilişki daima tek taraflı tatminlik ve mutluluktur.Buda cinsel ilişkiyi umutsuz vaka durumuna sokar.Cinsel ilişkide mutlu son çift taraflı mutluluktur.Peki ön sevişme nasıl olmalı?Nasıl bir teknik uygulamalı?Bunlara bir göz atalım.

Ön sevişmenin süresi:

Kadın ve erkek üzerinde ön sevişmenin ne kadar süre olması gerektiğiyle ilgili yapılan bir araştırmada 26 yaşındaki bayan ön sevişme sırasında kafamdaki tüm düşüncelerin çoğundan soyutlanabildiğini,partnerinin hemen işini bitirmek istediğini düşünmek ya da öyle hissetmek istemediğini söylemiş. 10-20 dakika arası olması tavsiye ediliyor.

– 30 yaşındaki erkek ise bazen iki üç dakika içinde her şeyi bitirmek istiyorum demiş ve sonra birbirimizin vücuduna ne kadar uzun süre odaklanırsak o kadar güzel bir ilişki yaşadığımızı fark ediyorum. En azından 15 dakika ön sevişme yapmam gerektiğini anlıyorum. Bir kadını mutlu etmek , belki de sırf bu yüzden erkeklerin yüzde 30 u güzel bir cinsel ilişki için, ön sevişmenin uğraşmaya değdiğini düşünüyor.

-Kadınların bazıları, cinsel ilişkide aradıklarını bulamadıkları için, ön sevişmenin çok daha uzun sürmesini isteyebiliyorlar.

Kadınların en çok hoşlandıkları ön sevişme taktikleri:

Kadınların üzde 31’i boyun ve omuzlarının öpülmesinden çok fazla hoşlanırlar. Bunu yüzde 19’la oral ilişki, yüzde 11 ile de mastürbasyon takip ediyor. Kadının kulak memesiyle omuzlarının arası yani boynu tam bir tahrik bölgesidir. Sinir uçları bu bölgede yoğun olmasından dolayı, bu bölge oldukça hassastır.

Erkekler hemen genital bölgeye odaklanıyor. Çünkü vücutta dokunulmasını en sevdikleri nokta orası. Partnerleri için de durumun aynı olduğunu düşünüyorlar.

Erkekleri baştan çıkaran oral ilişki yapmak, yaptırmak:

Erkeklerin yüzde 23’ü kendilerine oral ilişki yapılmasını bir okadar da oral ilişki yapmayı severler.Daha fazla sayıda erkek en favori ön sevişme aktivitesini, partnerine oral ilişki yapmak olarak düşünüyor. Erkekler sadece tek bir bölgeye yoğunlaşmak çok güzel diye düşünüyorlar.

Ön sevişme için çiftler pozisyon değiştirmeyi denemeli. Böylece erkek olaya daha fazla dahil olur. Ayakta olmayı veya oturmayı deneyin. Omzunuza elini koyması konusunda cesaret verin. Bir erkek karşısındaki kadına ne kadar fazla bakar, ona ne kadar dokunursa sekse o kadar dahil olur.

Ön Sevişme Hakkında Tavsiyeler ile Benzer Yazılar:

8 Şubat 2014 Saat : 3:01

Ön Sevişme Hakkında Tavsiyeler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed