Cinsel İlişki Tarzınızı Belirleyin


Cinsel ilişki tarzınız ne?

Cinsel hayattan zevk almak için moroton olan cinsel hayatınızı renklendirmeniz lazım. Her zaman aynı metotları uyguluyorsanız ve aynı sonuçlara ulaşıyorsanız sizler için araştırıp yazıya döktüğümüz konulara göz atmanızda fayda vardır.Konuları inceleyin ve tarzınızı seçin.

DUYUSAL İLİŞKİ

Tatmak, koklamak, dokunmak,hissetmek… Cinselliği bütün duyularınızla yaşamak partnerinizin vücudunu, arzularını keşfetmek istiyor. Biraz merak ederek ve zaman ayırarak uzun zamandır tanıdığınız partnerinizle bile yeni heyecanlar yakalayabilirsiniz.
Ortama hazırlamak için: Gün içinde ufak adımlarla onu istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Bunun için, hafta sonlarını tercih etmeniz daha sağlıklı olur. Sabah birlikte duş alarak, saunaya giderek, vücuduna masaj yaparak ilişki için onu hazırlamış olursunuz.

İpek ve saten kıyafetler: Baş başa kalmak içi,n uygun ortamı hazırlayın ve uygun müzik ve loş ışıklar çekici bir ortam hazırlayın.Bayanlar saten veya ipekten yapılmış gecelikler giyin, sizin üstünüzden onun çıkarmasını sağlayın. Bu kumaşların verdiği hissi sizde partnerinizde çok seveceksiniz.

Adım adım cinsel ilişi: Erotizmin ortamda hissedilmesini sağlayın. O konuşurken siz hafiften kendinizi okşayın. Bakışlarını istediğiniz vücut bölgelerine doğru çekmeye çalışın.Bu yöntemle onu tahrik edin.

Isınma programı uygulayın: Zevki yaşamak istediğiniz yönteme doğru yönlendirin. Ortamda içinde ihtiyacınız olan: kumaşlar, kayganlaştırıcı jeller, losyonlar, masaj yağları, tüyler ve koruyucular, herşeyi hazır bulundurun…

Değişiklikle cinsel ilişki: Bilinmeyen saklı bıraktığınız yönlerinizi gösterin ki, sizi yeniden keşfetsin.Örneğin: Hep gözleriniz kapalı öpüşürseniz bu sefer gözlerinizi açık tutun ya da yüksek sesli sevişirseniz, sessiz olun,bu gibi ufak ve basit şeyler. Hoşuna gidip gitmediğini devam edip etmemelimisiniz bunuda öğrenin. Duyularınız ufacık yolla tam uyanıklığa geçecektir.

Vahşi yırtıcı cinsel ilişki: Alışılmışın dışında bir şeyler yapmak isterseniz çok da yumuşak olmayan, güç gösterisi olan cinsel ilişki  istiyorsanız eğer, ısırmalı öpücükler, sert dokunuşlar size göre.

Ortama hazırlamak için: Ufak tatlı bir kavga sürtüşme uyarıcı olabilir: Yaptığı bir işte başarısız olmuş veya bir tanıdığınız, partnerinizin vücuduyla alakalı yorum yapmış olduğu bir anda. Bu konulardan biraz bahsettikten sonra gülmeye ve onu öpmeye başlayarak hafiften yumşatmaya çalışın. Öfkeyle oluşan adrenalin ve gülme hormonu endorfinin karışımı sert cinsel ilişki  için mükemmel karışımdır.

Kıskançlık: Kıskançlık, tutku ortamının tetikleyicisi gibidir. Alışverişte, barda ya da restoranda dozunu fazla kaçırmamak şartıyla partnerinizi kıskandırın. Arkadaşlarından biri hakkında iltifatta bulunun.Ve ona dokunarak Bir şeyin mi var? diye sorun.Çünkü rekabet hissi testosteron akışını hızlandıracak.

Bir yarışma sahneye koyun: Şunu yapamassın yada şukadar sürede başaramassın gibi basit şeylerle onu yarışma hissine sokun. Yarışma hissi erkeklerin en yüksek performansının ortaya konmasını sağlar.

Yakın dövüş: Alt dudağı emmek, enseyi ısırmak gibi ufak hareketler, bugün mayışmak yok mesajının iletilmesi için en iyi sinyaldir. Göğüs ucunu veya üst kolunu sıkmak, poposuna şaplak atmak gibi hareketler cinsel ilişki isteğini ortaya koyar.Ve kendinizi yatak veya halının üstünde, nefes nefese ve ter içinde bulabilirsiniz.

SPONTANE CİNSEL İLİŞKİ

Onu olmadık bir anda istiyorsunuz. O an olduğunuz yerin neresi olduğu önemli değil. Gizlilik hissi erotizmin yükselmesine sebep olur ve zevk için önemlidir.

Havaya sokmak için: Spontane cinsel ilişki için de bazı şeyleri önceden ayarlamanız, en iyi koşulları düşünmeniz gerekebilir. Havanın sıcaklığı, çevredeki insanlar, pratik olan kıyafetlere kadar birçok ayrıntıyı hesaplamanız gerekecek.

Arabada cinsel ilişki: Günün hangi bir saatinde, sakin bir yere park etmeli? Bu planlar uygun koşulları bulduğunuzda ortaya çıkacaktır.

Koşulların uygunlığunu tespit edin: Direkt öpmeye ve okşamaya başlayın. Çoğu zaman sözcüklerin anlamsızlığını davranış ve hareketler manalı kılar. Ellerinizle arzunuzu belli edin.

Adım adım uygulayın: Cinsel hayatınızı bir günde komple değiştiremezsiniz. Hayalinizi bir kerede gerçekleştirmeye çalışmayın. Ufaktan başlayın, birbirinizi fazla zorlamayın.
Erkekler devamlı pohpohlanmak ister. İyi yaptığı her şeylerden dolayı onları övün. Hoşunuza gitmeyenlerin üstünde çok durmayın ama bunun sizin zevkiniz olmadığını hissetmesini sağlayın.

Cinsel İlişki Tarzınızı Belirleyin ile Benzer Yazılar:

27 Ocak 2014 Saat : 11:09

Cinsel İlişki Tarzınızı Belirleyin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed