Twitter İle Para Kazanmanın Yolu


Twitter İle Para Kazanmanın Yolu!

Eğer twitterda çok zaman geçiriyorsanız, neden bu işten para kazamayasınız? Peki bunu nasıl yapacam dediğinizi duyar gibiyim!
Bu çokta zor birşey değil.Nekadar çok takipçiniz olursa okadar çok para kazanırsınız. Belli oranda bir takipçiye ulaştığınızda, tweetlediğiniz reklamlardan tıklama başına para kazanabilirsiniz.

Takipçi sayınızı nasıl arttırabilirsiniz?İşte size birkaç ip uçları:

1. Neyin Popüler Olduğunu Olduğunu Tespit Edin

Popüler olan konulara ağırlık verin. Film ve TV kampanyaları devamlı ses getiren konulardır. Eğer, ün yapmış bir kampanya var ise, katılın, paylaşımlarda bulunun. Tutulmuş bir film sayesinde 100 bin takipçi sayısına ulaşmanız hiçte zor değildir.

2. Kendinizi Bulun

Yapmanız gereken en iyi şey, temel ve özgün yazılmış bilgilerle başlamaktır. Bilgiler aklınıza gelebilecek her şeydir. Tweetlediğiniz şeyi öncelikle siz beğenmelisiniz ve hoşlandığınızdan emin olun.”

3. İnsanların Dikkatini Çekmeye Çalışın

Bütçeniz varsa,ücretli daha büyük twitter hesaplarından tweetler satın alabilirsiniz. Bir hesabın takipçi sayısına göre, her bir tweet için 10 ile 100 TL arası bir meblağ ödeyebilirsiniz.Kısacası ”Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.”
İlk iki hafta, saatte bir kez tweetlemelisiniz. Etkinlikler veya popüler olmuş konular varsa, bunları da tweetleyin. Bir üst sıradaki tweeti yakalamaya çalışın. Birçok kişinin popüler konuları kontrol ettiğini unutmayın.

4. Takipçilerinize ve Oylarına Saygılı Davranın

Tatil yapmayın. Takipçilerinizi nasıl her gün twitterda isterseniz onlarda sizden yeni konular ister. Reklamları tweetlemeye hazır olduğunuz zaman, hayran ve takipçilerinize, hesabın işletilmesinin zaman aldığını ve izleyiciyi ilgilendiren bazı sponsorlu reklamları göndermeye başlayacağınızı bildirebilirsiniz.

5. Aceleci Olmayın

50 bin takipçiniz olana kadar reklamları tweetlemeye başlamak konusunda acele etmeyin. Bzı insanlar bu rakama ulaşmadan bunu yapmaya çalışıyor, buda sayfalarının berbat olmasından başka bir işe yaramıyor. İnsanların reklamlardan hoşlanmaz bunu unutmayın.

Twitter İle Para Kazanmanın Yolu ile Benzer Yazılar:

21 Ocak 2014 Saat : 10:33

Twitter İle Para Kazanmanın Yolu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed