WeChat ile Sosyal Paylaşım Yapın


WeChat

Mesaj uygulamaları, hızla büyüyen cep telefonu piyasasında en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Dünyada 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip WeChat’in yeni özelliği “Moments – Anlar” kullanıcıların her zaman ve sadece kendi kapalı ağı içinde birbiriyle iletişimde kalmasını sağlıyor.


Belli başlı tüm işletim sistemleri için 18 ayrı dilde komple bir mobil sosyal ağ uygulaması olan WeChat “Moments – Anlar” özelliğini de beraber sunuyor.
“Moments” WeChat uygulaması  kullanıcıları sürekli bağlı tutan bir sosyal çevre. Kullanıcılar, bu uygulamayla, arkadaşlarının görmesi için fotoğraf yükleyebiliyor, mevcut durumlarını yazabiliyor vede bulundukları yeri işaretleyebiliyor.

WeChat’in “Moments – Anlar” uygulaması kullanıcıların arkadaşlarının fotoğraflarını beğenip yorum yapmalarını da sağlıyor.

WeChat kullanıcılarının gizliliğini korumaya yönelik  “Moments – Anlar” uygulamasında, kullanıcının sadece bağlantı kurmasına izin verdiği arkadaşları, onun yazdıklarını ve resimlerini görebiliyor. Sosyal medya üzerindeki güvenlik ve gizlilik endişelerini  bu önlemlerin kullanıcılara gönül rahatlığı vermesini ve kullanıcıların sadece güvenilir kişiler olan kullanıcılarla etkileşimde olmalarını ve bilgi paylaşımlarını sağlıyor.

WeChat, mobil ya da veri ağı üzerinden arkadaşlarına sesli mesaj göndermelerini sağlayan “Hold to Talk” özelliğini de sunuyor. WeChat kullanıcının istediği zaman ve istediği yerde 40 kişiye kadar grup olarak arkadaşlarıyla konuşabilmesini sağlayan “Group Chat – Grup Konuşması” özelliğini de sunuyor.

Görüntülü Konuşma kalitesi  WeChat’in mobil sosyal iletişime, artı değer katan başka bir özellik. Kullanıcılar, arkadaşlarıyla kullanımı kolay bir yolla görüntülü konuşabiliyor. Ayrıca, çevrimiçi aramayı bitirmeden sesli arama ile görüntülü arama arasında kolayca geçiş  yapabiliniyor.

WeChat’i yüklemek, kullanmak ve indirmek  ücretsiz. Bu yenilikçi uygulama ile WeChat kullanıcıları, lisans süresinin gibi sorunlar ya da şüpheler yaşamak zorunda kalmıyor.

WeChat ile Sosyal Paylaşım Yapın ile Benzer Yazılar:

1 Ocak 2014 Saat : 1:07

WeChat ile Sosyal Paylaşım Yapın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed