Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi


Yasaklı siteler gün geçtikçe artmaktadır. Amacımız legal olan sitelere giriş yöntemini anlatmaktan çok bize faydalı olan fakat saçma sebeplerden dolayı yasaklanan sitelere nasıl girebileceğimizi anlatmak. Kolay ve kısa bir yöntemle yasaklı sitelere nasıl girileceğini herkesin anlayacağı şekilde göstermek istiyoruz.
Yasaklı sitelere giriş yapmanın en kolay yöntemi proxy siteleriyle istediğiniz siteye giriş yapmaktır. Tabi proxy sitelerini kullanıyorsanız reklamlara da katlanmak zorundasınız.

Ktunnel ve Vtunnel siteleri proxy sitelerine birer örnektir. Proxy sitelerini kullanarak istediğiniz siteye giriş yapabilmektesiniz.
Proxy siteleriyle yasaklı sitelere girerken çok fazla reklamlarla karşılacaksınız. Ben arada bir site olmasın ve reklamlarla karşılaşmak istemiyorum diyorsanız daha zor bir yöntemi kullanmak zorundasınız. Bu zor yöntemlerden biri host dosyasını düzenleyerek yasaklı sitelere giriş yapmaktır.
Bilgisayarınızda aslında bazı siteler ve ipleri tanımlayacağınız bir dosya bulunmaktadır. Bu dosyaya sizde sitenin adını ve ip adresini yazarak yasaklı sitelere reklamsız kolayca girebileceksiniz. Bu dosya C:/Windows/System32/drivers/etc klasöründeki host isimli dosyadan ulaşabilirsiniz. Öncelikle bu host dosyasını masaüstüne kayıt edip not defteriyle açarak istediğiniz düzenlemeyi yapıyorsunuz sonrasında dosyayı kayıt edip tekrar aldığınız yere yapıştırıyorsunuz. Sonrasında modeminize reset atın ve tanımladığınız siteye kolayca giriş yapın.

Tekrar belirtmek istiyorum, yasadışı ve illegal sitelere giriş yapmak suçtur. Bu yöntemleri sadece size faydalı olan yasadışı ve suç unsuru taşımayan siteler için kullanmanızı öneriyoruz.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi ile Benzer Yazılar:

24 Temmuz 2013 Saat : 2:46

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

topuk kaşıntısı Son Yazılar FriendFeed